Coelum - Studio kreacji w internecie

Sklep internetowy dla Twojej firmy

W dobie wszechobecnego dostępu do internetu inwestycja we własny sklep internetowy jest kluczową strategią dla firm, które chcą zwiększyć przychody i konkurencyjność na rynku. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów handlu z dynamiką w granicach 10% wzrostu przychodów rok do roku.

Zastanawiasz się nad sklepem internetowym dla swojej firmy?

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną i chcesz rozszerzyć swoją działalność na szersza skalę albo dopiero wkraczasz w świat handlu i chcesz wybrać najbardziej efektywne miejsce na sprzedaż? Własny sklep internetowy to odpowiedź na Twoje pytanie.

Uważamy, że zaraz obok przychodów najistotniejszym obszarem są koszty. Kto zarządza firmą lub o niej myśli zawsze się nad nimi zastanawia. Obie te składowe wyznaczają w końcu zysk Twojej firmy, a więc to, po co tak naprawdę tą firmę prowadzimy. Sprzedaż internetowa pozwala znacznie ograniczyć kosztowność sprzedaży. Nie musisz w końcu utrzymywać lokalu sprzedażowego (lub lokali sprzedażowych, jeśli prowadzisz sprzedaż w kilku punktach), czy wszystkich kosztów związanych z zapewnieniem mu funkcjonowania.

Nawet, jeśli koszty bilansują się z przychodami w sposób zapewniający Ci satysfakcjonujący zysk, to i tak mało który sklep stacjonarny może sobie pozwolić na dostępność dla klientów 24/7. To kolejny aspekt, który przemawia na korzyść sklepu internetowego. Klienci o każdej porze dnia i nocy będą mogli złożyć zamówienie, przez co nie stracisz zainteresowanego zakupem lead’a z powodu ograniczenia godzinami otwarcia sklepu stacjonarnego.

Jeśli jesteśmy już przy dostępności dla klientów, to nie sposób nie zauważyć, że sklep internetowy nie ogranicza zasięgiem Twojego biznesu w żaden sposób. Chcesz sprzedawać produkty klientom w Twoim mieście? Nie ma problemu. Może chcesz dystrybuować produkty na cały kraj? Nie ma problemu. Masz ambicje rozwoju sprzedaży za granicą? Trafiłeś idealnie. Sklep internetowy pozwala Ci z jednego miejsca prowadzić sprzedaż do niemalże każdego zakątka na świecie, co daje Twojej firmie nieograniczone horyzonty rozwoju.

Oczywiście nie uda się to bez skutecznego marketingu internetowego. Reklama w wyszukiwarce Google czy w mediach społecznościowych to dzisiaj coś co musi być wsparciem każdego sklepu internetowego. Taka forma reklamy, oprócz swojego zasięgu, ma ogromną przewagę nad tradycyjnym marketingiem – możliwość dokładnej analizy i optymalizacji, co sprawia że koszty marketingu maleją, a ich efektywność rośnie.

Jaki powinien być Twój sklep internetowy?

To pierwsze pytanie, które na pewno sobie zadajesz. Tutaj z pomocą przychodzi nasza agencja kreacji w internecie. Na podstawie krótkiego wywiadu zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe w celu przedstawienia Ci bezpłatnej wyceny sklepu internetowego.