Coelum - Studio kreacji w internecie

Marketing internetowy dla Twojej firmy

Twoja firma posiada już swoją stronę internetową lub sklep internetowy, ale poszukujesz nowych klientów? Marketing internetowy z pewnością pozwoli Ci w efektywny sposób dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych odbiorców swoich towarów i usług.

Nie promujesz się jeszcze poprzez marketing internetowy?

W czasach wszechobecnego dostępu do internetu, na komputerach, smartfonach wręcz nie możesz sobie pozwolić na nieistnienie w obszarze marketingu internetowego. Ponad 90% gospodarstw domowych ma dostęp do internetu. Jest to niemalże nieskończona pula klientów, do których możesz dotrzeć poprzez wyszukiwarkę Google, czy social media.

Jedną z najważniejszych przewag marketingu internetowego nad tym tradycyjnym jest możliwość bardzo dokładnego targetowania reklam, czyli dotarcia ze swoim przekazem do klientów, który wpisują się w profil odbiorcy Twoich towarów, czy usług. Reklamy możemy targetować zarówno na to czego ludzie szukają w internecie, ale również na to kim są, ile mają lat, gdzie mieszkają, czy jakiej płci są. Możliwości są na prawde ogromne.

Dzięki temu możemy również prowadzić bardzo szczegółowe analizy danych, które grupy odbiorców najchętniej sięgają po nasze produkty i to właśnie do nich skierować swój budżet, jednocześnie odsuwając go od grupy osób, które Twoimi usługami zainteresowane są mniej. To prowadzić do ogromnej optymalizacji kosztów ponoszonych na reklamę oraz podnoszenia jej efektywności, przez co z każdej wydanej złotówki na marketing generujemy ich coraz więcej po stronie przychodowej.

Sposobów na reklamę w interncie jest na prawdę wiele. Możemy ją umieścić w wyszukiwarce Google, na social mediach, na porównywarkach cen, czy zastosować marketing automation, który np. będzie odzyskiwał porzucone koszyki na naszym sklepie internetowym. Wszystko zależy od profilu działalności Twojej firmy.

Jak powinien wyglądać marketing internetowy Twojej firmy?

To pierwsze pytanie, które na pewno sobie zadajesz. Tutaj z pomocą przychodzi nasza agencja kreacji w internecie. Na podstawie krótkiego wywiadu zaproponujemy Ci najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twojej firmy.

Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe w celu przedstawienia Ci bezpłatnej wyceny marketingu internetowego.